eline.cz / Aktuality / Levné eshopy

Aktuality


Levné eshopy

Začínáte podnikat na internetu a nemáte dostatečné zkušenosti s provozováním internetového obchodu? Právě pro Vás jsme spustili novou službu Levné-Eshopy.cz. Tato služba je určena právě pro začínající podnikatele, kteří chtějí prodávat na internetru, ale nemají ještě dostatek zkušeností a finančních prostředků.

system image

Jak služba funguje?

Vyberete si vhodný tarif a  vyplníte objednávku (příslušnou doménu si buď zaregistrujete sami nebo Vám ji můžeme zaregistrovat my). Následně Vám bude do 24 hodin e-mailem doručena PDF faktura a další důležité informace, následně po uhrazení faktury obdržíte informace o přístupu do administračního rozhraní a PDF manuál.

Kolik mě to bude stát?

Služba je určena pro v této oblasti začínající podnikatele, kteří nemají dostatek zkušeností a nechtějí investovat velké finace do zakázkového řešení. Ceny jsou pro to maximálně příznívé a platí se za měsíční pronájem internetového obchodu. Později lze přejít na zakázkové řešení eshopu se zcela originálním vzhledem a vlastními funkcionalitami, kdy takové řešení již není realizováno formou pronájmu ale jednorázovou platbou bez dalších investic.


Na jaké časové období je možné službu objednat?

3 měsíce, 6 měsíců, 1 rok, 2, roky, 3 roky a 5 let.

Potřebuji k provozování této služby vlastní hosting?

Nepotřebujete, jelikož hosting je součástí vybraného tarifu. Nejsou tedy nutné žadné další finanční náklady.


Může mít eshop vlastní vzhled?

Dle tarifu máte předpřipraveny základní šablony, které mají přednastaveny barevné kombinace. Případně Vám můžeme barevné kombinace vybarné šablony upravit nebo na danou šablonu vytvořit za úplatu originální design. Je rovněž možné vytvořit vlastní šablonu na míru (pro takové případy by byla zpracována přesná cenová kalkulace).

Je možné postupně přidat další funkce a moduly?

Ano, můžeme vytvořit další funkcionality. Pro takové požadavky zpracujeme přesnou cenovou nabídku.


Chcete levný eshop s jednoduchým ovládáním? Neváhejte a navštivte stránky Levné-Eshopy.cz

Datum: 01.01.2014

Vyhledávání

facebook.com RSS kanál

Rychlý kontakt:

ELINE web s.r.o.
Trocnovská 773/6
702 00 Ostrava - Přívoz
e-mail: info@eline.cz
mob: +420 732 427 194