eline.cz / Nabízené služby / microstránky

Microstránky


Jedná se o webové stránky menšího rozsahu, které mají za cíl podpořit produkt, službu, stránky, značku. Tyto mikrostránky slouží pro podporu hlavních webových stránek nebo e-shopu. Výhodou tohoto řešení je, že lze věnovat dostatečný prostor propagaci infomace (produktu, služby, značky), pro kterou není na hlavním webu nebo e-shopu dostatečný prostor.  Microstránky jsou vyhledávači velice kladně hodnoceny a při dodržení správných postůpů při SEO optimalizaci lze dosáhnou zařazení na předních pozicích na dané oborové  klíčové slova. Z těchto microstránek lze vytvořit veliké množství kvalitních zpětných odkazů a vzájemně si posilovat pozice ve vyhledávačích.

Microstránky z naši produkkce obsahují všechny potřebné administrační moduly pro jednoduchou správu obsahu. Zároveň jsou zpřístupněny funkce pro efektivní SEO optimalizaci stránek. Stránky dodáváme s plnohodnotným profesionálním wedesignem.

Abychom našim klientům umožnili efektivně využívat možnosti microstránek, nabízíme jim pokročilé možnosti správy microstránek v našem redakčním systému eline.

Možnosti tvorby microstránek

  1. Rozšíření administrace redakčního systému eline o správu microstránek. Do stávající administrace je přidána administrace microstránek a v případě potřeby lze rozšiřovat o další microstránky. Výhodou je snadná obsluha z jednoho místa. 

  2. Rozšíření administrace (redakční systém eline) e-shopu o správu microstránek. Stávající e-shop je rozšířen o nový modul který umožňuje spravovat microstránky. Zároveň je možno propojit i vybrané produkty na microstránky.

Vyhledávání

facebook.com RSS kanál

Rychlý kontakt:

ELINE web s.r.o.
Trocnovská 773/6
702 00 Ostrava - Přívoz
e-mail: info@eline.cz
mob: +420 732 427 194