eline.cz / O nás, webdesign studio eline

O nás, webdesign studio eline


Webdesign, tvorba webových stránek, redakční systém, e-shopy

Jsme moderní webdesign studio, zajištující profesionální služby v oblasti internetových řešení již od roku 2003. Naší specializací je tvorba internetových aplikací - webových stránek a e-shopů s využitím pokročilých variant redakčního systému eline, který je určen pro kompletní správu obsahu webových stránek, elektronických katalogů, internetových obchodů, inzertních serverů, realitních serverů atd. Rovněž vytváříme jak jednodušší webové stránky, kterými jsou statické prezentace s částečnou administrací, tak také rozsáhlá řešení realizací zakázkových projektů zákazníkovi "na míru". Provádíme také cílené SEO optimalizace pro vyhledávače pro efektivní dohledatelnost stránek  ve vyhledávačích a registrace do katalogů ( tvorba zpětných odkazů ).

Nabízíme webdesign, tvorbu e-shopu a www stránek, SEO služby:

Realizovali jsme již stovky úspěšných projektů z oblasti tvorby webových stránek, redakčních systému, internetových obchodů, grafiky, 3D vizualizací, flash aplikací, SEO atd. Shlédněte naše vybrané  realizované projekty.


Při tvorbě webových stránek a internetových obchodů ( webdesign ) dbáme na kvalitní technické zpracování (dodržujeme standardy HTML či XHTML a používáme nejnovější technologie) a také na originální grafické provedení - webdesign (originální vzhled při zachování snadné orientace).

Webdesign studio eline, to jsou komplexní služby v oblasti webdesignu a grafiky, které zahrnují dílčí produkty jako jsou tvorba internetových stránek, optimalizace www stránek pro vyhledávače ( SEO ), flash aplikace, redakční systémy, 3D vizualizace a animace, loga - corporate identity, rezervační systémy, objednávkové systémy pro restaurace a hotely, tvorby elektronických obchodů ( e-shopy ) a katalogů, e-marketing, redesign, recoding.


Upřednostňujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Jsme tvůrčí společnost, která zrealizuje Vaše představy a přidá své vlastní nápady. Snažíme se vždy nalézt takové řešení, jež uspokojí Vaše vize i s ohledem na Vaše finanční možnosti. Uvítáme, pokud nás oslovíte se svými požadavky a rádi Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku. Prosím, můžete nás kontaktovat nebo případně vyplňte připravený formulář.

Vyhledávání

facebook.com RSS kanál

Rychlý kontakt:

ELINE web s.r.o.
Trocnovská 773/6
702 00 Ostrava - Přívoz
e-mail: info@eline.cz
mob: +420 732 427 194