eline.cz / Nabízené služby

Nabízené služby


Tvorba www stránek - webdesign

Internetové prezentace dnes patří mezí velice důležitý způsob propagace každé moderní firmy. Jednotlivé webové prezentace se odlišují celkovým rozsahem a také kvalitou zpracování. Na jedné straně to mohou být jednoduché www prezentace s minimem obsahu a na druhé naopak velice rozsáhlé propracované systémy s možností spravovat efektivně a nenáročně jejich obsah ( redakční systémy ). Kvalitně vytvořená internetová prezentace je účinný nástroj, který usnadňuje komunikaci mezi zákazníkem a firmou.

více informací | reference


Redakční systémy eline

Jsou výkonné nástroje pro údržbu a správu obsahu firemních prezentací, které umožňují internetové prezentace nejen efektivně spravovat, ale také jednoduše rozšiřovat. Redakční systémy eline se uplatní všude, kde je nutno obsah často aktualizovat. Aktualizaci internetových stránek si jednoduše provedete kdykoliv, okamžitě a sami. Samotná obsluha redakčního systému eline je velice jednoduchá a dá se přirovnat k náročnosti práce s aplikaci word. U redakčních systémů eline neplatíte žádné licenční či prodlužovací poplatky (objednatel zaplatí pouze jednu a to konečnou cenu aplikace).

více informací | reference


E-shopy

Jsme připraveni Vám vytvořit internetový obchod přesně dle Vašich představ a potřeb. Vytvoříme Vám originální a přehledný webdesign, který Vás odliší od Vaši konkurence. Naše redakční systémy eline, jsou vyvinuty pro snadnou obsluhu elektronických obchodů. Dle Vašich požadavků můžeme také rozšířit funkčnost a strukturu našich redakčních systémů eline, které jsou vytvořeny pro správu elektronických obchodů.

více informací | reference


SEO optimalizace pro vyhledávače

Je soubor metod, které mají jediný cíl a to zvýhodnit Vaše internetové stránky ve výsledcích vyhledávání fulltextových vyhledávačů a tím tedy i zvyšují samotnou návštěvnost a rovněž taky úspěšnost stránek. Správně optimalizované internetové stránky a internetové obchody se umisťují na předních pozicích ve fulltextových vyhledávačích na relevantní klíčová slova, pro které jsou stránky přizpůsobeny - optimalizovány (přesně cílení návštěvníci webových stránek).

více informací | reference


FLASH aplikace

Stále více se setkáváme s potřebou vytvářet animované aplikace doplněných případně o zvukový doprovod. Tyto multimediální projekty je velice obtížné zpracovat standardními postupy. Technologie FLASH zde reprezentuje ideální postup, jak docílit kýženého výsledku, ať už se jedná o jednoduché animované banery nebo o komplikované aplikace. FLASH animace umožnují zajímavě "oživit" webdesign internetových stránek.

více informací | reference


3D vizualizace

Vytvářet běžnou 2D grafiku je dnes již mnohdy nedostačující. V momentě kdy potřebujete dát obrázku nějaké prostorové ztvárnění, jsou běžné "ruční" techniky velice časově a finančně náročné a také i poměrně nepřesně. V případě kdy chcete vytvořit nějakou prostorovou animaci, je nutné již využít účinný nástroj pro tvorbu 3D grafiky. Současný trend výstavby rodinných či řadových domů je velice úzce svázán s potřebou prezentovat tyto stavby také vizuálně. Výhoda tohoto řešení spočívá v možnosti efektní prezentace rodinného domu, řadového domu atd. či celkové zástavby v době, kdy tyto objekty ještě fyzicky neexistují. Kvalita vyobrazení se velice blíží reálu.

více informací | reference


Vyhledávání

facebook.com RSS kanál

Rychlý kontakt:

ELINE web s.r.o.
Trocnovská 773/6
702 00 Ostrava - Přívoz
e-mail: info@eline.cz
mob: +420 732 427 194