Webdesign


Proč je důležitý webdesign?

Grafické zpracování webových stránek ( webdesign ) zásadním způsobem ovlivňuje rozhodnutí návštěvníka internetové prezentace, zda se mu dané stránky líbí či nikoliv. Kvalitní obsah tedy vyžaduje rovněž neméně zdařilý design. Z těchto důvodu se na webdesign klade velký a oprávněný důraz. Vytváříme grafické návrhy internetových stránek (webové stránky, firemní weby, eshopy, inzertní servery atd.) pro každého našeho klienta zcela individuálně, vždy v celkovém požadovaném rozsahu. Z těchto návrhů následně připravíme validní html šablony a css styly.


Jaká jsou naše důležitá kritéria při tvorbě grafického designu (webdesignu) budoucích webových stránek?

  • originální zpracování (tuctový webdesign znamená nudný a zapomenutelný)
  • důraz na budoucí použití designu 
  • přehledná a srozumitelná struktura
  • přístupnost a použitelnost


Designem internetových stránek to mnohdy nekončí

Při tvorbě webdesignu se běžně vychází z firemního loga, případně propagačních materiálů, kterými se společnost dlouhodobě prezentuje. Mnohdy ovšem v rámci nového webdesignu také přepracujeme stávající logo, tak aby splňovalo současné požadavky na cílenou a moderní propagaci společnosti, případně celou corporate identity společnosti.

Vždy tvoříme pouze originální webdesign, tak abychom klientovi vytvořili jedinečný vzhled jeho webových stránek.

Jsme schopni rovněž vytvořit pouze kompletní web design stránek, s tím, že si ho budete aplikovat s využitím vlastních kapacit nebo Vašeho subdodavatele.

Shlédněte naše referenční projekty kompletních realizací www stránek a také grafické návrhy, které jsme zajišťovali pro naše klienty. Pokud Vás naše grafické služby zaujaly, prosím, kontaktujte nás nebo využijte tento formulář.


Vyhledávání

facebook.com RSS kanál

Rychlý kontakt:

ELINE web s.r.o.
Trocnovská 773/6
702 00 Ostrava - Přívoz
e-mail: info@eline.cz
mob: +420 732 427 194